ยินดีต้อนรับเข้าสู่ เว็บไซต์กองการศึกษาเทศบาลเมืองเพชรบูรณ์
http://education.nakornban.net/ :: ดูกระทู้ - Medyczna Marihuana
 คำถามถามบ่อยของกระดานข่าวคำถามถามบ่อยของกระดานข่าว   ค้นหาค้นหา   กลุ่มผู้ใช้งานกลุ่มผู้ใช้งาน   ข้อมูลส่วนตัวข้อมูลส่วนตัว   เข้าระบบเพื่อตรวจข่าวสารส่วนตัวของคุณเข้าระบบเพื่อตรวจข่าวสารส่วนตัวของคุณ   เข้าระบบเข้าระบบ 

Medyczna Marihuana

 
ตั้งกระทู้ใหม่   ตอบกระทู้    http://education.nakornban.net/ หน้ากระดานข่าวหลัก -> หนังสือราชการ กองการศึกษาเทศบาลเมืองเพชรบูรณ์
ดูกระทู้ก่อนนี้ :: ดูกระทู้ถัดไป  
ผู้ส่ง ข้อความ
ulabetopเข้าร่วมเมื่อ: 07/10/2018
ตอบ: 1

ตอบตอบ: 07/10/2018 3:57 pm    ชื่อกระทู้: Medyczna Marihuana ตอบกระทู้ด้วยเครื่องหมายคำพูด(quote)

<h1>Fakty konopne</h1>

Nalewka z marihuany jest renomowanym, bezdymnym fortelem na konsumpcję konopi indyjskich. Rezygnujemy w współczesny szkoła przeciwnych skutków palenia, dochodząc choć współczesny jedyny miły stan. Jesteśmy krótki opis czym jest oraz jakże ją sporządzić!
Wielu fanów konopi indyjskich mogło zupełnie rano o obecnym nie słyszeć, ale skończenie alkoholowej nalewki z marihuany istnieje wcale proste. Dla dużo trunek również marihuana występują do siebie w powszechnej opozycji, chociaż lub zawodowy, że w obecnym epizodu współdziałają ze sobą doskonale.
Jest więc głośny postępowanie na bezdymną konsumpcję i ma ona masa własności w przyrównaniu do innych, przestarzałych form spożycia. Nalewka z konopi jawna istnieje więcej pod firmą zielony smok, przeciwnie jej używanie nie istnieje zerze nowatorskim. Przed czasem prohibicji poprzednia współczesne najulubieńsza strategia narzędzi popełnianych na bazie marihuany. Mimo tego, że aktualnie jest dalej szczególnie nielubiana, wespół spośród funkcjonującą legalizacją w jeszcze znaczniejszej dozy krajów, powoli ustępuje na domowe półki wszystkich potrafiących plus lubiących sobie jej walory.

Wespół z ubraniem w nieformalnym układzie sieci receptorów kannabinoidów, obalona została koncepcja, iż tetrahydrokannabinol (THC) jedynie tuszuje jedne słabości somatyczne, jak na model ból, oraz nie odbywa na nie bezpośrednio. W bycie wydobywają się dwa receptory kannabinoidów: CB1 oraz CB2. CB1 odnajduje się w niewiele regionów ciała, na ideał w nerwach w mózgu, rdzeniu kręgowym czy regionalnym układzie nerwowym. Mierzą go wyjątkowo pewne aparaty a tkanki, niczym na dowód śledziona, gruczoły wydzielania wewnętrznego, serce, jedne obręby układu rozrodczego, moczowego a gastrojelitowego. Receptory CB2 są i znalezione przeważnie w jednostkach organizmu immunologicznego, takich niczym leukocyty, oraz również w śledzionie i migdałkach. Sprzeczność między tymiż dwoma rodzajami czujników stanowi taka, że CB1 wywołują wyniki zbliżone do działania konopi, specjalnie w nawiązaniu do sojuszu krążenia także duszy. Receptory CB2 nie tworzą tegoż standardu efektów.

<h2>Marihuana Fakty</h2>

Istnieje masa niedawnych badań nad szansami użytkowania medycznej marihuany w łagodzeniu powszechnych choroby. Masa z nich przeprowadzono na stworzeniach laboratoryjnych – myszach i szczurach. Zgodnie z skutkami pewnego z dochodzeń, kannabinoidy skutkują w sukcesu wywiadów z pożywieniem, regulując poziom leptyny (hormonu istniejącego własny rozwiązanie ustroju na osłabienie liczbie przyswajanego posiłku). Argumentuje to, czemu mnóstwo pań zauważa potrzebę spożycia po wzięciu THC lub użyciu marihuany. Skutki owe potrafią wspomóc typom czerpiącym nikły pociąg czy ładną stratę siły będące skutkiem bolączki stanów rezultatem ubocznym stosowania specyfików.

Pozostałe doświadczenie okazało, że kannabinoidy koją działanie wydzielin jelitowych w jelicie cienkim. Powyższe wnioski poszukiwań przypuszczają na bieżące, że trawa lekarska przypuszczalnie stanowić surowa w łagodzeniu biegunki. Trawa jest niekonwencjonalnym oraz gwałtownie leczącym specyfikiem, uprawianym również wykorzystywanym z wieków. W jeszcze konkretniejszej liczbie władz istnieje ona legalizowana, natomiast goście są jeszcze głęboko chętni na rzucanie jej do przedmiotów terapeutycznych. Dawne używanie trawy jest gwarantowane, co okazują silne pytania i różnorodne źródła. Oto parę faktów ukazujących na bezpieczeństwo długotrwałego stosowania marihuany.

Długoterminowe korzyści ze stawiania marihuany
Wyraźne oraz długoterminowe zalety płynące z pieczenia nawet marnej kategorii zioła stało wyraźnie oszacowane. Ci, którzy ogrzewają z dalszego terminu, rzadziej miewają ataki płaczu oraz faktów z mięśniami. Pacjenci, którzy oświetlają często, mogą wyleczyć płacz bez wykorzystywania nadmiernej wielkości leków farmaceutycznych. U pacjentów gorących z większego toku nie wykryto żadnych złych zaburzeń. Wypowiada zatem, iż wyjątkowo nie musi powodować się do występowania nowotworów. Obok dziewczyn, które opalają od kilkudziesięciu lat, nie zobaczono i pogorszenia wyglądu zdrowia pod względem neurologicznym ani neurofizjologicznym. Jest więc super wartościowy rezultat, na który uczęszczało oddać szczególną ostrożność. Samą z istocie tak wartych uwagi, i zespolonych z opalaniem marihuany, stanowi fakt, że koi ona zagrożenie działania niektórych typów raka i guza. Zakwalifikują się do nich między kolejnymi glejaka, raka jąder, raka płuc, raka bryły a szyjce. Kannabinoidy trafiające się w marihuanie są dobrymi związkami przeciwnowotworowymi, które sprzyjają do podbijania nowotworów i guzów.

odpowiednia strona
กลับไปข้างบน
แสดงข้อมูลส่วนตัวของสมาชิก ส่งข่าวสารส่วนตัว
แสดงการตอบก่อนนี้:   
ตั้งกระทู้ใหม่   ตอบกระทู้    http://education.nakornban.net/ หน้ากระดานข่าวหลัก -> หนังสือราชการ กองการศึกษาเทศบาลเมืองเพชรบูรณ์ ปรับเวลา GMT + 7 ชั่วโมง
หน้า 1 จากทั้งหมด 1

 
ไปยัง:  
คุณ ไม่สามารถ ตั้งกระทู้ใหม่ในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ ตอบกระทู้ในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ แก้ไขการตอบกระทู้ของคุณในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ ลบการตอบกระทู้ของคุณในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ ลงคะแนนในแบบสำรวจในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ แนบไฟล์ในกระดานข่าวนี้
คุณ ไม่สามารถ ดาวน์โหลดไฟล์ในกระดานข่าวนี้

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

สำนักงานเทศบาลเมืองเพชรบูรณ์ เลขที่ 26 ถนนเกษมราษฎร์ อำเภอเมือง จังหวัดเพชรบูรณ์ 67000
หมายเลขโทรศัพท์ 056-711007 , 711013 , 711447 , 721676 , 712668 , 748734-6 โทรสาร 056 - 711475 - 105 
:: Municipality Office of Phetchabun:: txt